Оголошення про намір передачі державного майна в оренду

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України має намір передати в оренду нежитлове приміщення  на другому поверсі триповерхового аудиторського корпусу загальною площею 80,7 кв.м., та нежитлове приміщення першого поверху гуртожитку двоповерхового загальною площею 94,17 кв.м., що обліковується на балансі Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків та розташовані за адресою: м. Київ, вул. Клінічна, буд. 25.
Майно передається в оренду терміном до трьох років з метою розміщення офісних приміщень суб’єкта господарювання, що провадить діяльність у сфері права (80,7 кв.м.) та офісних приміщень (94,17 кв.м.).
Додаткові умови: відшкодування витрат балансоутримувачу на розміщення оголошення, утримання орендованого майна, відшкодування податку на землю, обов’язкове здійснення страхування орендованого майна на користь балансоутримувача на термін дії договору оренди, здійснення поточного ремонту (у разі необхідності).

Останній день прийняття заяв на оренду – 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір передачі майна в оренду.

Заяви подаються за адресою: 03110, м. Київ, вул. Клінічна, 25,
телефон 275-50-00, факс 275-50-00.