Про хід впровадження наукових розробок у виробництво науково-дослідної мережі Інституту

Група науковців інституту у складi Іващенка О.О., Макуха Я.П., Ременюк С.О. здійснили наукове консультування головних спеціалістів Білоцерківської ДСС на предмет успішного виконання договорів про супровід впровадження наукових розробок у виробництво.

 

Було обстежено виробничі посіви та надано наукові консультації щодо невідкладних заходів з контролювання бур'янів у посівах сільськогосподарських культур та застосування відповідних хімічних та агротехнічних заходів.
Не дивлячись на екстремальні умови весни, рослини сільськогосподарських культур знаходяться у доброму та задовільному стані.

Науковці Макух Я.П., Ременюк С.О., Гументик М.Я.  здійснили також контроль за виконанням програми, передбаченої договорами на Веселоподільській ДСС.
Встановлено, що на Веселоподільській ДСС випало в травні 17 мм опадів, однак зернові культури знаходяться у доброму стані, отримані сходи соняшнику (фаза сім'ядоль), здійснено посів кукурудзи. Станом на 11 травня ще не було завершено посів цукрових буряків та сої.
В доброму стані знаходяться багаторічні трави: люцерна та еспарцет, у задовільному стані – нут (дещо зріджені посіви).

 

 

 

 

 

Всі наукові дослідження виконуються згідно календарного плану.