Участь у конференції

Науковці Інституту прийняли участь у Міжнародній науковій конференції на тему «Наукові читання до 100-річчя від дня народження професора Івана Вікторовича Яшовського», яка відбулась 14 серпня 2019 р. в Національному науковому центрі «Інститут землеробства НААН».

На початку конференції відбулось святкове відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам’яті і науковій спадщині видатного вченого селекціонера-рослинника, доктора сільськогосподарських наук, професора Івана Вікторовича Яшовського.

З доповіддю «Про науковий спадок професора І. В. Яшовського і перспективи його використання в умовах сучасної селекції» виступив віце-президент НААН України, д.с.-г.н., професор, академік НААН Роїк Микола Володимирович.

 

Доповідали співробітники інституту.

Чернуський Вадим Вікторович, пров.н.с. ІБКіЦБ, к.с.-г.н., с.н.с. виступив з доповіддю «Інноваційні моделі добору на продуктивність і адаптивність в селекції рослин».
 

Виступив Саблук Василь Трохимивич, зав. лаб. ІБКіЦБ, д.с.-г.н, професор  з доповіддю «Формування шкідливої і корисної ентомофауни в агроценозах за різних систем землеробства».
По закінченнi роботи конференції були вручені сертифікати про участь у Міжнародній науковій конференції.