Відбулось засідання координаційно-методичних рад

10 липня 2024 року в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН відбулось онлайн засідання координаційно-методичних рад з розгляду і затвердження звітів за І півріччя 2024 року завдань другого рівня ПНД НААН 27 “Буряки цукрові та інші нішеві культури” і ПНД НААН 26 «Біоенергетичні ресурси».

Методичні рекомендації «Методологічні основи селекції жита озимого на гетерозис»

Науковцями Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків та Верхняцької дослідно-селекційної станції на основі багаторічних досліджень розроблено методичні рекомендації «Методологічні основи селекції жита озимого на гетерозис» ( Мазур З.О., Корнєєва М.О., Орлов С.Д., Байда М.П.).

Перевірка стану виконання програми науково-дослідних робіт на Веселоподільській дослідно селекційній станції ІБКіЦБ НААН

2 липня 2024 року на Веселоподільську ДСС відбувся виїзд комісії по прийманню дослідів та результатів виконання науково-дослідних завдань з ПНД НААН 26 «Біоенергетичні ресурси» і ПНД НААН 27 «Буряки цукрові та інші нішеві культури».

Перевірка стану виконання програми науково-дослідних робіт на Білоцерківській дослідно селекційній станції ІБКіЦБ НААН

25.06.2024 року на Білоцерківській дослідно-селекційній станції відбулася перевірка стану виконання програми науково-дослідних робіт комісією у складі: Ганженко О.М. (голова комісії), Кравчук В.І., Гуметник М.Я., Іваніна В.В., Орлов С.Д., Різник В.М. (члени комісії), а також були присутні провідні науковці Білоцерківської ДСС.

День поля по зерновим колосовим культурам

20 червня 2024 року на демонстраційному полігоні с. Ксаверівка-2 (ДП ДГ «Саливонківське») відбувся День поля «Використання вітчизняного інноваційного сортового ресурсу зернових колосових культур із застосуванням сучасних методів діагностики у рамках Зеленого курсу».

Якісне насіння - запорука успіху та гарного врожаю

Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків та мережа його дослідних станцій і господарств проводить селекційно-насінницьку роботу по створенню та вирощуванню сортів і гібридів сільськогосподарських культур. Щорічно вирощується і реалізується насіння високих репродукцій сортів і гібридів.
На теренах мережі ІБКіЦБ встигли зарекомендувати себе сорти пшениці м’якої озимої Гусар та Єсенія. Протягом кількох років вони демонструють кращі результати за врожайністю, якістю зерна, стійкістю до вилягання, посухи, хвороб тощо.

В Інституті з 27 по 31 травня 2024 року пройшли курси підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників за напрямами «Біоенергетика» та «Біотехнологія»

В Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН з 27 по 31 травня 2024 року (в режимі он-лайн) пройшли курси підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників за напрямами «Біоенергетика» та «Біотехнологія». Відповідальним за проведення і модератором курсів був завідувач відділу селекції і сталих технологій вирощування і переробляння біоенергетичних культур д.с.-г.н. Олександр Ганженко.

Участь у заходах Виставки альтернативної енергетики GreenExpo 2024

23-24 травня 2024 року в Експоцентрі «АККО Інтернешнл» відбувається Виставка альтернативної енергетики GreenExpo 2024.

В рамках виставки GreenExpo 2024 заплановані Green Energy Forum, практична конференція-діалог “Charge Up! Ukraine-2024”, практична конференція-діалог  “Енергоефективність бізнесу та житла”.

Сторінки