Продуктивність гібридів цукрових буряків селекції ІБКіЦБ у 2020 році

В ІБКіЦБ створені високопродуктивні гібриди цукрових буряків, які станом на 03.08.2020р. мають рекордні показники урожайності та цукристості.

На демонстраційному полігоні Ксаверівського відділення ДПДГ   «Саливонківське» ІБКіЦБ Інститут здійснює відбір коренеплодів цукрових буряків для визначення технологічних параметрів якості гібридів цукрових буряків згідно робочої програми. Проби відбираються подекадно з 1 липня до 1 жовтня.

Результати аналізу:

ДПДГ «Шевченківське» мережі ІБКіЦБ НААН ефективно працює

23 липня 2020 на ДПДГ "Шеченківське" здійснено перевірку збирання зернових культур та промислової плантації павловнії на ріст і розвиток рослин в даній грунтово-кліматичній зоні. Приживлюваність рослин павловнії Клон-112 , які посаджені у червні 2020 р., складає 95%. Одночас проведено робочу нараду з підготовки техніко економічного обгрунтування модернізації газової котельні для переводу на паливну тріску. В нараді прийняв участь заступник директора ІБКіЦБ Тимошенко С.М.

Уряд прийняв Постанову про збереження полезахисних лісових смуг

22 липня прийнято постанову, якою затверджуються Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення.
Також постанова вносить зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 р. № 220, в частині визначення умов щодо утримання та збереження таких смуг і забезпечення виконання ними функцій агролісотехнічної меліорації.
Так, документом передбачаються:

Відбулось засідання координаційно-методичних рад

16 липня 2020 р. в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН відбулось спільне засідання Координаційно-методичних рад з ПНД НААН 27 "Цукрові буряки" та ПНД НААН 16 "Біоенергетичні ресурси" з розгляду звітів завдань другого рівня за  І півріччя 2020 рік (під головуванням заступника директора з наукової роботи – чл.-кор. НААН В.М. Сінченко).

Вітання!

Колектив Інституту щиро вітає Браницького Юрія Юрійовича з призначенням вдруге директором Уладово-Люлинецької дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук.

Демонстрація сортів та гібридів сільськогосподарських культур, створених науково-дослідними установами НААН України

2 липня на полігоні Виставково-інноваційного центру НААН (на базі ДПДГ   «Саливонківське» ІБКіЦБ в с. Ксаверівка-2) під головуванням Президента НААН України Гадзало Я.М. відбувся Всеукраїнський день поля 2020.
Мета заходу –  демонстрація  сортів та гібридів сільськогосподарських культур, створених науково-дослідними установами НААН та надання консультації щодо розкриття потенціалу їх продуктивності.

Перевірка стану виконання програм наукових досліджень на Уладово-Люлинецькій ДСС ІБКіЦБ НААН

Комісією Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України проведена перевірка виконання програм науково-дослідних робіт науковими підрозділами Уладово-Люлинецької дослідно-селекційної станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків у 2020 р.

Сторінки