Інститут на виставці з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, напоїв «ProStorExpo» 2023

19 вересня 2023 р. Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, напоїв «ProStorExpo» 2023, яка відбулася у Національному комплексі «Экспоцентр України».
Експозиція Інституту була представлена зразками біоенергетичних культур вітчизняної селекції (міскантус – сорт Осінній зорецвіт; верба прутовидна – сорт Збруч; свічграс – сорти  Лядовське та Морозко). Водночас демонструвалися здобутки Інституту щодо технологічних аспектів вирощування та переробляння біомаси енергетичних культур. Крім того, демонструвалися зразки біопалива, виготовленого з енергетичних культур.
У рамках виставки пройшла науково-практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції», на якій виступили представники ІБКіЦБ - директор Інституту, віце-президент НААН, академік НААН Роїк М.В. та д.т.н., професор, академік НААН Кравчук В.І.

ProStorExpo - потужна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, що займає провідне місце в агропромисловому секторі України, об’єднуючи комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування продукції сільського господарства, продуктів харчування, напоїв.