Про результати перевірки стану виконання програм наукових досліджень Веселоподільською ДСС ІБКіЦБ НААН України у 2023 р.

Комісія Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України провела перевірку виконання програм науково-дослідних робіт ПНД НААН на Веселоподільській дослідно-селекційній станції ІБКіЦБ та стану виробничих посівів у 2023 році. Згідно робочих програм на станції у 2023 році дослідження проводяться по 16 завданнях, з яких 12 фундаментальних та 4 прикладних.

Комісія оглянула польові досліди, виробничі посіви та досліди аспірантів, ознайомилися з веденням документації, перевірили стан апробації та освоєння завершених наукових розробок станції. 
За результатами перевірки було встановлено, що польові дослідження на станції проводяться відповідно робочих програм, розглянутих і затверджених методичними комісіями ІБКіЦБ та згідно відповідних методик. Всі досліди знаходяться у задовільному стані.
Комісія надала рекомендації щодо покращення виконання досліджень. Пропозиції щодо поліпшення наукових досліджень відмічені у довідці про перевірку стану виконання програм наукових досліджень на ІВДСС у 2023 році.

ФОТОЗВІТ