Відбулось засідання координаційно-методичних рад

10 липня 2024 року в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН відбулось онлайн засідання координаційно-методичних рад з розгляду і затвердження звітів за І півріччя 2024 року завдань другого рівня ПНД НААН 27 “Буряки цукрові та інші нішеві культури” і ПНД НААН 26 «Біоенергетичні ресурси».

Було заслухано звіти за І півріччя 2024 року з виконання 17 завдань (8 фундаментальних завдань, з яких 2 - ПНД НААН 27 "Буряки цукрові та інші нішеві культури" та 6 - ПНД НААН 26 "Біоенергетичні ресурси"; 9 - прикладних завдань, з яких 5 - ПНД НААН 27 "Буряки цукрові та інші нішеві культури" та 4 - ПНД НААН 26 "Біоенергетичні ресурси") із 12 наукових установ-співвиконавців, з якими співпрацює головна організація - ІБКіЦБ.

Виступали наукові керівники і відповідальні виконавці. З оцінкою проведеної роботи, з зауваженнями і пропозиціями виступили куратори завдань співвиконавців.
Члени Координаційно-методичних рад мали змогу задати питання, зробити зауваження доповідачам та отримати ґрунтовні відповіді від виконавців науково-дослідних робіт. В результаті обговорення наданої інформації Координаційно-методичні ради затвердили представлені звіти за І півріччя 2024 року і намітили план роботи координаційно-методичних рад на друге півріччя 2024 року.