Закладка дослідів та проведення наукових досліджень

Науковці відділу селекції і сталих технологій вирощування біоенергетичних культур спільно з науковцями Білоцерківської дослідно-селекційної станції ІБКіЦБ НААН 8 травня 2023 року провели закладку польових дослідів згідно тематики науково-дослідних робіт відділу. Зокрема, закладено дослід зі встановлення потенціалу продуктивності енергетичних буряків цукрових як сировини для виробництва біопалива залежно від застосування регуляторів росту біологічного походження (завдання 26.00.02.16.П).
Крім того, реалізовано схему досліду із фундаментального завдання 26.00.02.03.Ф. «Розроблення екологічних та біологічних основ високопродуктивного вирощування сорго зернового у різних ґрунтово-кліматичних зонах України». За результатами досліду передбачається встановити агробіологічні особливості формування продуктивності сорго зернового та потенціальний вихід різних видів біопалива з його біомаси.
Закладено також аспірантський дослід з вивчення впливу біочару та регулятора росту біологічного походження на продуктивність та якість рослин сорго звичайного.

В рамках договору про надання консультативних послуг науковцям та виробничникам Білоцерківської дослідно-селекційної станції передано науково-методичні рекомендації з вирощування різних біоенергетичних культур.