Засідання координаційно-методичних рад та науковий семінар

16 березня 2023 року в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН відбулось онлайн засідання координаційно-методичних рад з розгляду робочих програм та календарних планів на 2023 рік завдань другого рівня ПНД НААН 27 «Буряки цукрові та інші нішеві культури» та ПНД НААН 26 «Біоенергетичні ресурси». Було заслухано робочі програми на 2023 рік з виконання 20 завдань (8 фундаментальних завдань, з яких 2 - ПНД НААН 27 "Буряки цукрові та інші нішеві культури" та 6 - ПНД НААН 26 "Біоенергетичні ресурси"; 12 - прикладних завдань, з яких 6 - ПНД НААН 27 "Буряки цукрові та інші нішеві культури" та 6 - ПНД НААН 26 "Біоенергетичні ресурси") із 12 наукових установ-співвиконавців, з якими співпрацює головна організація - ІБКіЦБ.

Доповіді учасників супроводжувалися презентаціями результатів НДР. Члени Координаційно-методичних рад мали змогу задати питання, зробити зауваження доповідачам та отримати ґрунтовні відповіді від виконавців науково-дослідних робіт. В результаті обговорення наданої інформації Координаційно-методичні ради затвердили представлені робочі програми та календарні плани на 2023 рік.

В рамках засідання координаційно-методичних рад проведено науковий семінар з представлення наукової доповіді на тему «Спектрофотометри як ефективний засіб визначення стресу рослин».
Доповідач: Присяжнюк Олег Іванович, д.с.-г.н., професор.