Засідання координаційно-методичних рад з розгляду проміжних та остаточних звітів завдань другого рівня ПНД НААН

15 листопада 2023 року в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН відбулось онлайн засідання координаційно-методичних рад з розгляду проміжних та остаточних звітів завдань другого рівня ПНД НААН 27 «Буряки цукрові та інші нішеві культури» та ПНД НААН 26 «Біоенергетичні ресурси». Було заслухано проміжні звіти за 2023 рік з виконання 21 завдання (14 фундаментальних завдань, з яких 2 - ПНД НААН 27 "Буряки цукрові та інші нішеві культури" та 6 - ПНД НААН 26 "Біоенергетичні ресурси"; 13 - прикладних завдань, з яких 6 - ПНД НААН 27 "Буряки цукрові та інші нішеві культури" та 7 - ПНД НААН 26 "Біоенергетичні ресурси").

Також було заслухано остаточні звіти за 2021-2023 роки з виконання 12 прикладних завдань (з яких 6 - ПНД НААН 27 "Буряки цукрові та інші нішеві культури" та 6 - ПНД НААН 26 "Біоенергетичні ресурси") із 12 наукових установ-співвиконавців, з якими співпрацює головна організація - ІБКіЦБ.

Доповіді учасників супроводжувалися презентаціями результатів НДР. Члени Координаційно-методичних рад мали змогу задати питання, зробити зауваження доповідачам та отримати ґрунтовні відповіді від виконавців науково-дослідних робіт. В результаті обговорення наданої інформації Координаційно-методичні ради затвердили представлені звіти.