Зустріч відповідно до договору про стратегічне партнерство

22 листопада 2023 року відповідно до договору про стратегічне партнерство Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків відвідала делегація зі студентів магістрів і викладачів механіко-технологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування.

Завідувач лабораторії науково-технічного забезпечення технологій виробництва, переробки та використання біомаси, академік НААН, професор Володимир Кравчук ознайомив слухачів із реалізованими проектами систем теплопостачання на базі твердих біопалив рослинного походження, а також можливостями вирощування та використання біоенергетичних культур в Україні. У лекції наголошувалося на необхідності використання в якості біопалива аграрної біомаси, а саме міскантуса, енергетичної верби та інших.

Завідувач відділу селекції і сталих технологій вирощування та переробляння біоенергетичних культур, доктор сільськогосподарських наук Олександр ГАНЖЕНКО познайомив відвідувачів з основними науковими здобутками ІБКіЦБ в галузі біоенергетики та продемонстрував діючу систему опалення інституту двома котлами власного виробництва, які працюють на паливних гранулах з деревної біомаси.