Участь науковців у роботі засідання Українсько-латвійської ділової ради

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) 30 листопада 2022 року у форматі онлайн провів чергове засідання Українсько-латвійської ділової ради. Під час заходу були розглянуті нагальні питання участі Латвії у проектах відбудови інфраструктури України, створення умов у Латвії для можливої релокації українських підприємств, змушених покинути Україну через війну. Також обговорювались перспективні довготривалі проекти співпраці в галузях транспорту, логістики, охорони здоров’я та ін.
У засіданні брали участь представники Латвійського агентства інвестицій і розвитку - державної установи при Міністерстві економіки Латвії, яка надає підтримку (в тому числі фінансову у вигляді грантів) для програм та проектів, передусім інноваційного спрямування.
Від Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН в роботі засідання Українсько-латвійської ділової ради брали участь Ганженко О.М. завідувач відділу селекції і сталих технологій вирощування та переробляння біоенергетичних культур та Кравчук В.І. завідувач лабораторії науково-технічного забезпечення технологій виробництва, переробки та використання біомаси.